неділя, 23 листопада 2014 р.

Марш гідності

21 листопада центральними вулицями Києва представники "Самооборони Майдану" пройшлися Маршем гідності, присвяченому відзначенню першої річниці Революції Гідності. На акцію зібралося кілька тисяч сотників і майданівців, а також мешканців столиці.Участь у святковый ході прийняла 10 Сотня Сотня Самооборони Майдану,воїни Нацгвардії,а також волонтери ГО «Всеукраїнський Волонтерський Рух» Сокальський осередок.
Марш Гідності стартував з Михайлівської площі. Керівник Самооборони Майдану Андрій Парубій зауважив, що початок ходи і її маршрут були невипадковими.
"Михайлівський собор став духовним символом Майдану. Саме тут ми зібралися в ніч на 1 грудня, вирушили звідси на Майдан і сюди зносили поранених майданівців", - зазначив А.Парубій.
Акція розпочалася із посвячення прапорів Самооборони на Михайлівській площі, після чого кількатисячною ходою вирушила по вул.Володимирській до пам’ятника Т.Шевченку, на Бессарабку і до Майдану.
Звідси учасники Маршу Гідності піднялися до каплички на вул.Інститутській, де провели поминальну панахиду за згаблими майданівцями і воїнами у зоні АТО.
Далі Марш продовжився у Маріїнському парку, звідки спутився по вул.Грушевського до Українського дому, після чого учасники святкувань приєдналися до загальних заходів на Майдані.Також,пройшло Народне Віче із художньою програмою «Пісні Свободи»
До слова, А.Парубій зазначив, що у "Самооборони" була інформація щодо можливих провокацій під час Маршу. При цьому він зазначив, що майданці прийшли на акцію без зброї.
Незмінним фотокореспондентом була Оксана Василькова,яка і передала атмосферу Майдану у своїх фотороботах. Ще до початку ходи,всі хто приїхав ще зранку у Київ,разом із сотником-Михайлом Бондарем,прийняли участь у церемонії запалювання лампадок і покладання квітів на вулиці Інститутській до пам’ятного хреста Героям Небесній Сотні. Також відвідали фотовиставку присвячену подіям Майдану,людям та їхньому безмежному патріотизму та героїзму.Втомлені,проте щасливі,учасники повернулись додому,сповнені віри та надії у краще майбутнє своєї країни. «Україна понад усе!!!»-лунало не тільки у Києві,а й у рідному Сокалі.
1 коментар:

  1. Одного із наших вже немає в живих ((( Герої не вмирають!!!

    ВідповістиВидалити