Члени громадського формування


Артюх Андрій


Народився 11 грудня 1993 р.
Проживає в м. Сокаль.
З 27 січня 2014р. приймав активну участь у житті і діяльності "10 сотні" у складі десятки на чолі з десятником Химичем І., до функій якої входила охорона 3 поверху будинку Профспілок, де знаходився "пункт надання медичної допомоги".
Після трагічних лютневих подій всупив у лави 1 бальйону Національної Гвардії України (пізніше імені Кульчицького).
По завершенню військової підготовки повернувся до Сокаля.
Приймає активну участь у складі ГФ"САМООБОРОНА МАЙДАНУ 10 СОТНЯ", яка в данний час активно займається волентерською діяльністю по допомозі нашим бійцям в зоні "АТО". Обіймає посаду комірника.Каплета Юрій


Народився 3 грудня 1986 р.
Проживає в м. Сокаль.
На Євромайдан приїхав 20 грудня 2013р. Приймав участь у створенні 10 сотні Самооборони Майдану.
Обіймав посаду десятника, в обов'язки якого входили охорона 1-го та 2-го поверхів будинку Профспілок, та ознайомлення членів сотні та людей, які знаходились в сокальській палатці з правилами перебування на Майдані.
Брав активну участь в подіях, які відбувались на Майдані.
18 лютого 2014 р. був поранений на вулиці Інститутській. Проходив лікування в м. Жешув (Польща). По закінченні лікування повернувся в Сокаль.
Є одним із засновників ГФ "САМООРОНА МАЙДАНУ 10 СОТНЯ". Активно займається волентерською діяльністтю по забеспеченню воїнів  Сокальщини в зоні "АТО". Обіймає посаду заступника начальника штабу.


Коваль Роман

Народився 30 квітня 1988р., м. Воркута, Республіка Комі (РФ). У 1991 році сім'я переїхала у Сокаль.
В данний час проживає в м. Сокаль. 
На Євромайдан прибув 13 грудня 2013р. Приймав участь у створенні 10 сотні Самооборони Майдану.
Обіймав посаду десятника.
Брав активну участь в усіх подіях, які відбувались на Майдані. Після трагічних лютневих подій всупив у лави 1 бальйону Національної Гвардії України (пізніше імені Кульчицького).
По завершенню військової підготовки повернувся до Сокаля. Приймає активну участь у складі ГФ"САМООБОРОНА МАЙДАНУ 10 СОТНЯ", яка в данний час активно займається волентерською діяльністю по допомозі нашим бійцям в зоні "АТО". В данний час Роман проходить війскову службу в зоні "АТО" у складі 24 окремої механізованої бригади в Луганській області. 
Грицеляк Олеся


Народилася 5 лютого 1987 року.
Проживає в с. Скоморохи, Сокальського р-ну. Працює в ДНЗ с. Скоморохи. На Майдан приїхала у перше 13 грудня 2013 року. Допомагала на кухні у Жовтневому палаці. Потім прийшла до Сокальської палатки разом з Ірою Панютою та долучилась до 10 сотні. Була у складі "десятки" Ігора Химича до завдань якої входили обовязки по охороні медикаментів та ліків у мед. пункті, який був організований на третьому поверсі будинку Профспілок. Перебувала на Майдані до завершення "Революції Гідності".
Приймає активну участь у складі ГФ"САМООБОРОНА МАЙДАНУ 10 СОТНЯ".

2 коментарі: