вівторок, 12 серпня 2014 р.

Заради спільної мети


 Приємним є і те, що бажаючих допомогти і співпрацювати стає з кожним днем все більше і більше. Так до благодійних акцій ГФ «10 сотня», ГО «Всеукраїнський волонтерський рух» долучилася громадська організація «Народне слово», яка змогла знайти двох добровольців водіїв та транспорт для перевезення продуктів харчування, одягу, предметів гігієни, медикаментів, листів та малюнків в зону АТО. Так 31 липня з міста Червонограда виїхала автоколона з 4 мікроавтобусів. Організацією таких перевезень займається «Автомайдан». За кермом одного з бусів власне і були активісти ГО «Народне слово» Ігор Кукла та Володимир Мікуланінець. Ця поїздка була для них першою. На відміну від водіїв з Червонограда, рацій, засобів індивідуального захисту (касок та бронежилетів) у них не було. З Києва до Харкова цю автоколону супроводжували працівники СБУ, а з Харкова і по території АТО – військові. Частину зібраної волонтерами допомоги чоловіки залишили на блокпостах, адресні відправлення і все найнеобхідніше доставили в 3 батальйон Національної Гвардії України. Ночували Ігор та Володимир разом з солдатами.

  3 серпня Ігор Кукла та Володимир Мікуланінець вже ділилися враженням та показували фото з поїзки всім охочим в центрі нашого міста. Кажуть, що готові здійснювати такі поїздки регулярно. На даний момент активісти ГФ «10 сотня» та ГО «Народне слово» шукають ще один мікроавтобус для перевезень та двох добровольців водіїв. Крім цього в наступну поїздку їх потрібно забезпечити раціями, бронежилетам та касками.

  Всі, кого зацікавило дане повідомлення, просимо телефонувати за номером 0938593309
На світлині добровольці з ГО "Народне слово" Ігор Кукла та Володимир МікуланінецьДетальний перелік всього, що їхало в мікроавтобусі, можна знайти в розділі "ВІДПРАВЛЕННЯ"

Немає коментарів:

Дописати коментар